Specializační vzdělávání

Nabídka kurzů specializačního vzdělávání na 2. LF UK

pro rok 2019:

obor název kurzu termín počet volných míst / deadline podrobnosti + přihlášení
anesteziologie a intenzivní medicína předatestační nepovinný:
Předatestační kurz v oboru AIM, zakončený testem
8. 4. – 18. 4. 2019 23
do 18. 3. 2019
kurz na ukončení kmene:
Přehled anesteziologie a intenzivní medicíny na konci základního kmene
13. 5. – 17. 5. 2019 29
do 22. 4. 2019
test na ukončení kmene:
AIM – test k ukončení kmene povinný
17. 5. 2019 2
do 26. 4. 2019
endokrinologie a diabetologie předatestační povinný:
Diabetologie a metabolismus + Endokrinologie
18. 3. – 29. 3. 2019 15
do 25. 2. 2019
gastroenterologie předatestační povinný:
Gastroenterologie
9. 9. – 27. 9. 2019 13
do 19. 8. 2019
gynekologie a porodnictví kurz na ukončení kmene:
Novinky z gynekologie a porodnictví
13. 5. – 17. 5. 2019 30
do 22. 4. 2019
chirurgie kurz na ukončení kmene:
Novinky z chirurgie
18. 3. – 22. 3. 2019 26
do 25. 2. 2019
klinická onkologie předatestační povinný:
Klinická onkologie
14. 10. – 25. 10. 2019 24
do 23. 9. 2019
lékařská genetika povinný:
Pokroky lékařské genetiky
12. 3. – 13. 3. 2019 20
do 19. 2. 2019
neurologie kurz na ukončení kmene:
Základy neurologie
16. 9. – 27. 9. 2019 30
do 26. 8. 2019
ortopedie a traumatologie pohybového aparátu předatestační nepovinný:
Dětská ortopedie a traumatologie
11. 2. – 15. 2. 2019 zrušeno
test na ukončení kmene:
Základy ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí
21. 3. 2019 9
do 28. 2. 2019
předatestační nepovinný:
Dětská ortopedie a traumatologie
16. 9. – 20. 9. 2019 20
do 26. 8. 2019
test k ukončení kmene:
Základy ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí
13. 12. 2019 20
do 22. 11. 2019
pediatrie (dětské lékařství) kurz na ukončení kmene:
Základy dětského lékařství
11. 11. – 15. 11. 2019 45
do 21. 10. 2019
radiologie a zobrazovací metody Sonografie 19. 3. 2019 10
do 26. 2. 2019
Zobrazování srdce a velkých cév 28. 3. – 29. 3. 2019 12
do 7. 3. 2019
Angiografie a intervenční radiologie 23. 4. – 24. 4. 2019 12
do 2. 4. 2019
Pediatrická radiologie 29. 4. – 30. 4. 2019 15
do 2. 4. 2019
Neuroradiologie 14. 10. – 15. 10. 2019 15
do 23. 9. 2019
rehabilitační a fyzikální medicína povinný:
Diagnostika a léčba bolesti v rehabilitaci
11. 3. – 13. 3. 2019 kurz obsazen
do 18. 2. 2019
povinný:
Kinezioterapie pro lékaře
23. 9. – 26. 9. 2019 16
do 2. 9. 2019
urologie povinný:
Urodynamické vyšetření
19. 9. 2019 13
do 29. 8. 2019
povinný:
Onkourologie II.
20. 9. 2019 14
do 30. 8. 2019
vnitřní lékařství předatestační povinný:
Vnitřní lékařství
2. 9. – 13. 9. 2019 20
do 12. 8. 2019
povinné základní kurzy
  Prevence škodlivého užívání návykových látek a léčba závislostí 13. 3. 2019 1
do 20. 2. 2019
Radiační ochrana 22. 2. 2019 po uzávěrce
8. 11. 2019 20
do 18. 10. 2019
Radiační ochrana pro aplikující odborníky 8. 4. – 12. 4. 2019 2
do 18. 3. 2019
Základy zdravotnické legislativy, etiky a komunikace 28. 3. – 29. 3. 2019 8
do 7. 3. 2019